Стабілізатор для будинку, квартири, дачі…

Однією з найбільш поширених причин виходу з ладу сучасної побутової техніки та електроніки є перепади напруги в електричній мережі. Не менш небезпечним може бути занадто низька або підвищена напруга: з часом прилади не витримують навантажень і перегорають або працюють некоректно, тому встановлення стабілізатора напруги для всього будинку — краще рішення проблем з надійним електрозабезпеченням.
Всі стабілізатори напруги можна умовно поділити на три основні групи за механізмом реакції на стрибки напруги. Виділяють симісторні (тиристорні), сервопривідні і релейні стабілізатори напруги. Розглянемо коротко переваги і недоліки кожного з представників.
     Сімісторні або тиристорні ступеневі стабілізатори напруги для будинку. Принцип роботи такого пристрою базується на ступінчастому перемиканні обмоток трансформатора з допомогою силових ключів сімісторів або тиристорів з певним кроком, який визначає похибка напруги на виході стабілізатора. Даний тип стабілізаторів напруги є електронним, без механічних частин регулювання, в наслідок чого має високу швидкість реакції 20мс і найбільший ресурс роботи, порівняно з іншими типами(не менше 10 років) тому дані стабілізатори вважаються одним з надійніших варіантів вирішеня надійного електропостачання, но звичайно надійність коштує грошей, тому вони є порівняно з іншими типами найдорожчими.
 Сервопривідний стабілізатор напруги здійснює стабілізацію за рахунок здвижного повзунка керованого електродвигуном, який плавно їздить по зачищеним обмоткам тороїдального трансформатора. Швидкість реакції такого стабілізатора 30-50 В/с (в порівняні з іншими типами це дуже повільно, якщо коливання напруги великі буде постійно відключатися). Ресурс роботи таких пристроїв теж невисокий, з часом повзунок і трансформатор стираються і стабілізатор виходить з ладу.
Релейні стабілізатори напруги. Принцип роботи такий же як в симісторних, тільки тут використовують електромеханічні реле, для перемикання обмоток трансформатора. В плані надійності вони краще сервоприводних, но гірше симісторних. з часом контакти реле підгоряють що призводить до поломки стабілізатора. При роботі можливі пощолкування, тому їх не бажано використовувати там де це може призвести до шумового дискомфорту. Швидкість реакції такого пристрою може досягати до 0,05 с. Пристрої даного типу відносяться до стабілізаторів економ класу, недороге вирішення стабілізації напруги.

Нижче наведено популярні моделі стабілізаторів напруги для  будинку різних типів:

стабілізатор напруги для будинку, квартири, дачі львів
Loading Обновление корзины...
Loading Обновление корзины...
Loading Обновление корзины...
Loading Обновление корзины...
Loading Обновление корзины...
Loading Обновление корзины...
Loading Обновление корзины...
Loading Обновление корзины...
Loading Обновление корзины...
Loading Обновление корзины...
Loading Обновление корзины...
Loading Обновление корзины...

Наш інтернет — магазин «Правильне електроживлення» забезпечує безкоштовну доставку стабілізаторів напруги по всій Україні. Працюємо без передоплати, оплата при отриманні товару в Вашому місті. Виконуємо професійний електромонтаж та підключення стабілізаторів, представлених у каталозі нашого магазину. Надаємо гарантію на виконані роботи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *