Партнерам

Компанія «Правильне електроживлення» є надійною організацією, що має значний асортимент електротехнічної продукції. Ми можемо зацікавити Вас ціновими пропозиціями на продукцію відомих брендів, поширених на ринку України, будучи їх офіційними дистриб’юторами. Окремі види продукції пропонуються у нас за ексклюзивно низькими цінами. Ми зацікавлені у співпраці з клієнтами на постійних, взаємовигідних, довгострокових відносинах, тому будь-яка пропозиція співпраці буде для нас цікавою.

Наприклад якщо Ви хочете купувати стабілізатори напруги по штучці з певною регулярністю, то ми завжди з Вами домовимося про те, як це можна зробити із взаємовигодою для обох сторін. Також і по інших напрямках. В залежності від виду Вашої діяльності, будь Ви електрик, чи власник магазину, для Вас буде розроблено спеціальну цінову пропозицію на продукцію представлену на нашому сайті. Більш детальну інформацію ми з радістю надамо Вам за телефоном: 098-913-91-13 Володимир

Торгівельним, будівельним і електромонтажним організаціям

Ми готові запропонувати найвигідніші ціни у Львові  на представлені нами вироби. Також здійснюємо безкоштовну доставку в усі регіони України. Пропонована нами система зниження ціни продукції дозволить Вам отримати товар за найвигіднішими умовами.

Для участі в тендерах ми можемо також запропонувати ексклюзивну цінову пропозицію для будівельних організацій.

Постачальникам і виробникам

Ми готові розширювати асортимент представленої нами продукції, тому будь-яка партнерська пропозиція буде для нас цікавою. Ми позиціонуємося на електротехнічному ринку як організація, що працює з оптовими і з роздрібними споживачами. Виходячи з цього, ми розглядаємо всі пропозиції, що дозволяють охоплювати весь сегмент споживачів (гуртовий і роздрібний) електротехнічної продукції на території України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *