Стабілізатори ЛВТ Львів

Компанія «ЛВТ» це команда професіоналів які впроваджують в життя актуальні технічні ідеї, тому усі товари, що виробляються, користується належним попитом та потісняють аналогічну за призначенням продукцію інших виробників і створюють здорову конкуренцію на ринку.

Розвиваючи декілька видів діяльності, копанія слідкує за новим тенденціями розвитку ринку електроніки та забезпечує своєчасне розширення модельно ряду та модернізація існуючого асортименту продукції.

Підприємство виготовляє стабілізатори напруги двох типів:

Стабілізатори напруги АСН-250, АСН-300 Н(навісний) і АСН-600 виготовляються на релейних ключах, (викристовуються реле з 5-ти кратним запасом по потужності), що забезпечує хорошу перевантажувальну здатність і надійну роботу, так і на симісторних ключах, тому стабілізатори АСН-300 С і АСН-600 С володіють найвищими показниками швидкодії, надійності і довговічності. Стабілізатори АСН є одним з найкращих вирішень проблем надійного електроживлення для ваших пристроїв.

Модельний ряд стабілізаторів:

Нет ни одного товара в этой группе.

Інтернет — магазин «Правильне електроживлення» забезпечує безкоштовну доставку стабілізаторів напруги по всій Україні. Працюємо без передоплати, оплата при отриманні товару.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *